Charles Sjöholm olja

167766

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Flanörer, Strandvägen/Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (23 bud)
616395
5 200
616405
5 000
616395
4 800
616396
4 600
616395
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.