Oljemålning 1800-tal

167764

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, 30x26,5 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal
Budhistorik (12 bud)
617481
1 300
615235
617480
615235
616363

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.