Charles Sjöholm olja

167761

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Den röda bussen - Kornhamnstorg/Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 49x60 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (11 bud)
616314
3 200
615369
615369
2 800
607440
2 600
608205
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.