Charles Sjöholm olja

167758

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Snöskottning, kolonilotter - Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 36x44 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (12 bud)
616260
616288
616260
615561
1 400
614612
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.