Charles Sjöholm blandtekniker

167751

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): (2) Cirkusbilder, signerade C Sjöholm, blandtekniker på pannå, 34x24,5 cm vardera; Förlagor till litografier

Ändringar/tillägg
Förlagor till litografier

Konst, Måleri

Charles Sjöholm blandtekniker

Budhistorik (4 bud)

613513
612067
500
609801
608887

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.