Charles Sjöholm blandtekniker

167749

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): (2) Cirkusclowner, signerade C Sjöholm, blandtekniker på pannå, 35x27 resp 34x24,5 cm; Förlagor till litografier

Ändringar/tillägg
Förlagor till litografier

Konst, Måleri

Charles Sjöholm blandtekniker

Budhistorik (2 bud)

613515
612065

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.