Charles Sjöholm olja

167748

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Dagens Nyheter, buss 48 - Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 49x60 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (12 bud)
616290
616126
616041
1 900
616123
1 800
616041
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.