Kamma Salto olja

167742

SALTO, Kamma (Danmark 1890-1979): Sittande kvinna, signerad K. Salto, olja på duk, 50x42 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Kamma Salto olja
Budhistorik (4 bud)

614606
614388
609637
607842

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.