Staffan Hallström akvarell

167732

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): "Vedklamrar", signerad Staffan Hallström 54, akvarell, 22x38 cm

Konst, Måleri

Staffan Hallström akvarell

Budhistorik (6 bud)
616299
615732
615457
750
608487
700
608478

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.