Madeleine Pyk färglitografi

167730

PYK, Madeleine (2 st), (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm; oramade

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (17 bud)
622699
622904
622699
950
622903
900
622699
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.