Madeleine Pyk färglitografi

167727

PYK, Madeleine (2st), (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm; oramade

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (15 bud)
613364
618855
950
613364
900
618853
850
613364

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.