Ring diamanter

167722

RING, 14 k röd/vitguld, blå sten bekransad med 15 gammalslipade diamanter totalt omkring 2,00 ct, 1920/30-tal, ringstorlek ca 16,5 mm

En diamant saknas, blå sten med slitage

Guld/Smycken

Ring diamanter

Budhistorik (16 bud)
617688
3 800
617682
3 600
617681
3 400
617679
3 200
617676

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.