Derriere le Miroir

167721

DERRIÈRE LE MIROIR, delvis original litografier

Gulnader, skador, lösa blad

Ändringar/tillägg
Ej kompletta. Säljes som ett parti utan returrätt.

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Grafik

Derriere le Miroir

Budhistorik (11 bud)
618640
2 400
618639
618637
618636
1 900
618634
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.