Madeleine Pyk färglitografier

167719

PYK, Madeleine (född 1934): (2) Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm; oramade

Ett blad med färgfläck i marginalen

Madeleine Pyk färglitografier
Budhistorik (7 bud)
618276
612238
612238
850
616303
612238
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.