Oidentifierad konstnär pastell

167701

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Pojkporträtt, pastell, signerad och daterad G Méthion 1937, 54x45 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
613134
613133
750
612690
700
612689
650
612684
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.