Oidentifierad konstnär oljemålning

167698

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, sittande modell med såpbubbla, olja på pannå, 37x27 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (27 bud)
616411
7 200
610681
7 000
610681
6 400
616406
6 200
610681
6 000

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.