Tidskriftshylla Jonas Bohlin

167691

TIDSKRIFTSHYLLA, Jonas Bohlin, formgiven 2001, "Revy", grå MDF/aluminium/mässing, 120x120 cm
PROVENIENS: Leo Burnett

Smärre ytskador

Tidskriftshylla Jonas Bohlin

Budhistorik (4 bud)

614839
1 700
612734
1 600
612734
612733

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.