Sekretär

167688

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-tal, valnöt, höjd 100, 84x40 cm

Skador

Sekretär

Budhistorik (9 bud)
614835
1 300
614834
614810
613571
613540
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.