Hörnskåp engelskt

167670

HÖRNSKÅP, 1800-tal, England, mahogny, höjd 218, 87x37 cm, nyckel finns

Ytskador

Hörnskåp engelskt

Budhistorik (4 bud)

614686
614394
614190
500
609291

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.