Fåtölj USA

167651

FÅTÖLJ, djuphäftad, fällbar med utskjutande fotstöd, etikettmärkt

Skador och slitage

Fåtölj USA

Budhistorik (3 bud)

607595
550
605920
500
605919

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.