David II Teniers olja på pannå

167636

TENIERS, David II, hans art (1800-tal): Kortspelande apor, olja på pannå, 23,5x38 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
616539
4 800
616529
616527
3 800
616503
3 600
616500
3 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.