Stilleben med rosor olja på duk

167592

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stilleben med rosor, signerad C Pédroni?, olja på duk, 73x57 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
615933
616110
615933
1 800
615233
1 700
615433
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.