Kustlandskap oljemålning

167583

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustlanskap, olja på duk, 59x90 cm

Konst, Måleri

Kustlandskap oljemålning

Budhistorik (6 bud)
615993
550
613962
500
615991
450
613962
615988

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.