Wilhelm Julius Weidig oljemålning

167580

WEIDIG, Wilhelm Julius (1837-1918): Kustlandskap, signerad och daterad Julius Weidig 1910, olja på duk, 32x52 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

615979
550
615976
614845
614842

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.