Skymning över insjö oljemålning

167574

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Skymning över insjö, monogramsignerad och daterad JB -14, olja på duk, 90x120 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
614838
4 400
611904
4 200
612662
611904
3 800
612660
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.