Triumftåg oljemålning efter Guido Reni

167568

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kopia efter Guido Reni, "Apollo följer den framåtilande Aurora i sin vagn", freskmålning utförd till Casino Rospigliosi-Pallavicini i Rom 1612-14, olja på duk, 48x101 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (22 bud)
615955
7 200
615962
7 000
615955
6 800
615960
6 600
615955
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.