Insjölandskap med brygga oljemålning

167566

OIDENDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Insjölandskap med brygga, signerad Dagmar, olja på duk, 43x60 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
615227
608902
610976
950
608902
550
610974
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.