Stormigt hav vid kusten oljemålning

167565

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stormigt hav vid kusten, olja på duk, 71x106 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

615230
613808

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.