Wilhelm Sjöholm oljemålning

167562

SJÖHOLM, Wilhelm (1903-1974): Skärgårdsbild med lekande barn, signerad Wilh Sjöholm, olja på duk, 60x73 cm

Konst

Wilhelm Sjöholm oljemålning

Budhistorik (7 bud)
615647
600
609300
550
615646
500
609300
450
611488

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.