Montmartre oljemålning

167549

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Montmartre, signerad, olja påd uk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Montmartre oljemålning

Budhistorik (2 bud)

614841
614650

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.