Bertil Wahlberg oljemålning

167546

WAHLBERG, Bertil (1923-80): Motiv från Paris, signerad Wahlberg, olja på duk, 100x70 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

613999
2013-01-31 22:58:46

2013-02-01 kl 20:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.