Charles Sjöholm oljemålningar

167545

SJÖHOLM, Charles (född 1933): (2) "Fikonträdet" resp Stadsmotiv, signerade C. Sjöholm, olja på duk, vardera 27x22 cm

Konst, Måleri

Charles Sjöholm oljemålningar

Budhistorik (9 bud)
615140
1 400
615034
1 300
611556
610661
700
610658
650

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.