Gösta Sundström oljemålning

167543

SUNDSTRÖM, Gösta (1900-tal): Landskap, Sundström, olja på duk, 95x130 cm

Konst, Måleri

Gösta Sundström oljemålning

Budhistorik (35 bud)
614905
6 000
614903
5 800
614896
5 600
614893
5 400
614884
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.