Gösta Sundström oljemålning

167542

SUNDSTRÖM, Gösta (1900-tal): Landskap, Sundström, olja på duk, 70x120 cm

Konst, Måleri

Gösta Sundström oljemålning

Budhistorik (21 bud)
615170
1 400
615135
1 300
615169
1 300
615135
615072

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.