Louis Lartigau oljemålning

167537

LARTIGAU, Louis (18/1900-tal): Blommor i korg, signerad L Lartigau, olja på duk, 73x92 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Louis Lartigau oljemålning

Budhistorik (8 bud)
614557
6 000
614478
5 000
614142
613567
612157

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.