Oljemålning 1700-tal

167535

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Vid stadsporten, olja på duk, osignerad, 38x48 cm

Renoverad

Konst, Måleri

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
614719
2 400
614718
1 700
614717
1 300
614716
614153

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.