Axel Fahlcrantz oljemålning

167532

FAHLCRANTZ, Axel (1851-1925): Från Engelsberg, signerad och daterad A. Fahlcrantz 1889, olja på duk fäst på pannå, 25x35 cm

Konst, Måleri

Axel Fahlcrantz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
610484
608976
610483
608976
1 900
608913
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.