Folke Ricklund oljemålning

167526

RICKLUND, Folke (1900-1986): Höstlandskap, signerad Folke Ricklund, olja på pannå , 38x46 cm

Konst, Måleri

Folke Ricklund oljemålning

Budhistorik (15 bud)
608984
3 400
606639
3 200
608982
606639
2 400
608981

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.