Harald Klinckowström oljemålning

167521

KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): Änder i vass, signerad och daterad H Klinckowström 40, olja på pannå, 54x65 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
614833
614832
750
614830
700
614829
650
614812
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.