Charles Sjöholm oljemålning

167492

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Grands Veranda med skärgårdsbåtar, signerad C Sjöholm, olja på duk, 81x100 cm

Konst, Måleri

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (33 bud)
615825
10 500
615820
10 000
615820
9 400
615694
9 200
615815
9 000

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.