Charles Sjöholm oljemålning

167491

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Stockholmsmotiv vid Mosebacke, signerad C Sjöholm, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (15 bud)
615553
4 600
615532
4 400
615532
3 200
615080
615212

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.