Charles Sjöholm oljemålning

167490

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Stockholmsmotiv med båtar, signerad C Sjöholm, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (17 bud)
614741
5 200
615691
5 200
614741
4 800
615690
4 600
614741

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.