Charles Sjöholm oljemålning

167488

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Stockholmsmotiv med skärgårdsbåtar, signerad C Sjöholm, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (23 bud)
615527
615505
3 800
615524
3 800
615505
3 600
615486
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.