Miró konstböcker

167479

MIRÓ. (3 vol). MIRÓ A L´ENCRE, Paris 1972, komplett med 2 originalfärglitografier, skyddskassett, XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 46, "Panorama 76 - Spécial Japon" (2 st)

Skyddsomslag med skador

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Miró konstböcker

Budhistorik (12 bud)
614150
1 400
614492
1 300
614150
614491
614150
850

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.