Eric Detthow etsning

167478

DETTHOW, Eric (1888-1952): Portrait de Suzanne, signerad och numrerad Detthow 18/50, med dedikation till Yvonne Detthow 1935, etsning, 20x14,5 cm, oramad

Eric Detthow etsning

Budhistorik (1 bud)

613263
2013-01-31 17:00:56

2013-02-01 kl 16:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.