XXe Siecle

167392

XXe SIÈCLE. (4 vol), Nouvelle série, Panorama 70 och 72, No. 35, 38 och 39, "Centenaire de Kandinsky", N 27, innehållandes originallitografier av Marino Marini, Anna-Eva Bergman, Graham Sutherland, Andre Masson, Sonia Delaunay och Maurice Esteve, 2 träsnitt efter Kandinsky

1 med skador (omslag)

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst

XXe Siecle

Budhistorik (11 bud)
618531
618528
618524
618521
950
618523
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.