Helmut Newton offsetlitografi

167361

NEWTON, Helmut (1920-2004): "In my Studio, Paris 1978", signerad i blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, ca 35,5x23 cm, faktakort litho no 02/24 medföljer

Konst, Fotografi

Helmut Newton offsetlitografi

Budhistorik (20 bud)
646818
6 000
647077
5 800
646818
5 600
647020
5 400
646818
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.