Leif Tjerned blandteknik

167309

TJERNED, Leif (född 1942-): "Garbo" signerad L Tjerned, daterad a tergo 89, blandteknik med collage, 122x100 cm

Konst, Måleri

Leif Tjerned blandteknik

Budhistorik (20 bud)
614447
3 400
614401
3 200
612395
614391
2 800
612395
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.