Utagawa Kunitsuna träsnitt

167225

UTAGAWA, Kunitsuna (1805-1868): Stridsscen, signerad Kunitsuna ga, oban 33x22,5 cm

Maskhål, skador

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Utagawa Kunitsuna träsnitt

Budhistorik (10 bud)
615177
1 300
617387
615177
617386
615177
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.