Sven Lidberg litografier

167203

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm; oramade

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (10 bud)
614468
613622
613622
750
613017
700
613615
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.